maszyny pakujące

maszyny pakujące

AUTOPACK PL
35-111 Rzeszów
Wyspiańskiego 37/52


tel. 017 856 08 77
email: as@autopack.com.au


Autopack - produkujemy i serwisujemy maszyny pakujące - jako jeden z czołowych producentów maszyn pakujących w skali swiatowej. Polski przedstawiciel producenta to AutopackPL

Wszystkie produkowane przez nas maszyny pakujące posiadają certfikat CE oraz spełniają wszelkie normy w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Maszyny pakujące naszej produkcji są owocem 40 letniego doświadczenia w konstrukcji, produkcji i zastowowaniu maszyn pakujących w folię termokurczliwą , zapewniając wieloletnią eksploatację z minimalnym zużyciem części zamiennych.

Maszyny pakujące Autopack charakteryzuje unikalnie prosta konstrukcja pozwalająca na łatwość obsługi i konserwacji nawet przez mało wykwalifikowanych pracowników.

Owijarki Autopack odznaczają się również unikalnym systemem zgrzewająco-tnącym ,który umożliwia pakowanie do 30 pakietów na min. i zaoszczędza do 2% zuzycie folii.

Nasze tunele grzewcze posiadają wydajny system cyrkulacji powietrza , oszczędzają zużycie energii oraz są zaprojektowane tak by zajmowały jak najmniej powierzchni na hali produkcyjnej.

Modułowa konstrukcja udostępnia przystosowanie maszyny do produktu, otoczenia i do specyficzych standardów elektrycznych i bezpieczeństwa w firmie.

W efekcie Autopack oferuje wyspecjalizowane wersje maszyn pakujących dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego , chemicznego i innych.

.. zobacz więcej pod -» maszyny pakujące
Inne maszyny pakujące, automaty pakujące, automaty, automaty do pakowania kartonów, autopack, owijarki, zgrzewarki, folia, folia do pakowania można podzielić na:

- jednoliniowe
- wieloliniowe
- do pracy poziomej
- do pracy pionowej
- tackarki
- do pakowania opakowań szklanych
- do pakowania puszek
- do pakowania kartonów

- owijarki palet
- tunelegrzewcze
- maszyny pakujące
- hoboki tekturowe
- sprzedaż maszyn pakujących
- maszyny dozująco
- zgrzewaki liniowe
- systemy do pakowania butelek
- pakowanie próżniowe
- termozgrzewalnie
- urządzenia pakujące
- maszyny banderolujące
- producent maszyn pakujących
- usługi pakowania
- aparaty do wiązania
- wiązarki
- stoły pakowalnicze
- systemy pakowań
- serwis maszyn i urządzeń pakujących
- pakowanie taśmami
- automaty do paczek i palet
- taśmy poliestrowe
maszyny przemysłowe, maszyny pakujace , linie do pakowania, serwis maszyn pakujących, schemat działania maszyny pakującej


maszyny pakujące


maszyny pakujące


maszyny pakujące


maszyny pakujące


darmowe strony www EntroCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Katalog Firm INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional