Klimatyzacja Poznań

Klimatyzacja Poznań

Klima - Celtech
61-248 Poznań
Dziadoszańska 10


tel. 61/865 87 85
email: celtech@onet.pl


Firma Celtech - Poznań serdecznie zaprasza Państwa do zapoznania z ofertą związaną z branżą klimatyzacyjną. Jesteśmy obecni na rynku klimatyzacji od 2003 roku jako firma handlowo-usługowa zajmująca się sprzedażą, montażem oraz serwisem klimatyzacji. Miejsca naszego działania to Poznań i okolice.

Klimatyzacja to pełna kontrola nad parametrami powietrza, czyli stworzenie i utrzymanie w pomieszczeniach najkorzystniejszego dla ludzi mikroklimatu a także zapewnienie ważnym urządzeniom właściwych warunków pracy.

Oferujemy klimatyzatory ścienne, Klimatyzacja Multi split Przypodłogowe Kasetonowe Kanałowe Okienne Przenośne Przysufitowe Klimatyzatory INVERTER
.. zobacz więcej pod -» Klimatyzacja Poznań
Klimatyzacja Działanie : podobnie jak lodówka, klimatyzator odbiera od pomieszczenia ciepło i przekazuje je na zewnątrz. Każdy rodzaj klimatyzatora składa się z dwóch części - parownika i skraplacza. Parownik, to element, który przekazuje chłód do pomieszczenia - w przypadku lodówki jest nim zamrażalnik. Skraplacz to element, który oddaje na zewnątrz ciepło odebrane z pomieszczenia - w przypadku lodówki jest nim zazwyczaj czarna kratka z tyłu urządzenia. Należy pamiętać, że przepływając przez chłodne wnętrze klimatyzatora że ciepłe powietrze a właściwie zawarta w nim wilgoć wykrapla się - trzeba więc wziąć pod uwagę konieczność odprowadzenia skroplin z klimatyzatora.
klimatyzacja poznań,klimatyzacja naprawa poznań,poznań


darmowe strony www EntroCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Katalog Firm INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional