fitness rzeszów

fitness rzeszów

SPINKLUB
35-959 Rzeszów
Morelowa 41


tel. 17 855 47 15
email: info@spinklub.pl


Spin Klub to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia komfortu i najlepszych warunków do rekreacji pod opieką profesjonalnych trenerów.

Ośrodek to m.in. 4 kryte korty tenisowe i boisko do piłki nożnej dla szóstek piłkarskich - wyposażone w najnowocześniejsze nawierzchnie.
.. zobacz więcej pod -» fitness rzeszów
Oferujemy zróżnicowane zajęcia fitness, które skierowane są do różnorodnych grup wiekowych z uwzględnieniem indywidulanych potrzeb w zależności od tego czy chcą Państwo schudnąć, poprawić kondycję czy też odprężyć się i zrelaksować.

TBC (Total Body Condytioning) - kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających i wytrzymałościowych, obejmujący wszystkie grupy mięśni, z wykorzystaniem ciężarków, hantli i taśm gumowych. Wysoka skuteczność rzeźbienia mięśni.

BPU – trening mięśni bioder, pośladków i ud. Rozgrzewka Cardio zapewnia efekt redukcji tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wzmacniające – modelowanie dolnych partii ciała.

FIT BALL – ćwiczenia z wykorzystaniem piłki, o charakterze koordynacyjno-równoważnym. Angażują mięśnie całego ciała (również głębokie), kształtują prawidłową postawę i stabilizują kręgosłup.

TRENING OBWODOWY – trening zawierający elementy aerobicu stosowane na przemian z ćwiczeniami wzmacniającymi. Równoczesne zwiększanie siły i wytrzymałości ogólnej.

STEP – forma ćwiczeń aerobowych wykonywanych w formie wchodzenia i schodzenia ze stopnia (stepu), ujętych w prostą choreografię.

STEP COMBO – zajęcia zawierające wszystkie cechy ćwiczeń na stepie, wzbogacone ciekawą choreografią, dzięki której wzrasta intensywność i atrakcyjność lekcji.

STEP & SHAPE – trening o charakterze mieszanym zawierający elementy wytrzymałościowe w oparciu o prostą choreografię na stepie oraz elementy wzmacniające poszczególne grupy mięśniowe.

STEP INTERVAL – zajęcia o charakterze treningu obwodowego. Ćwiczenia wzmacniające z wykorzystaniem przyborów przedzielone prostą choreografią na stepie.

PILATES – metoda ćwiczeń profilaktyczno-leczniczych, wzmacniających mięśnie stabilizujące kręgosłup, zwiększających świadomość własnego ciała, poprawiających koordynację ruchową i równowagę. Bezpieczna dla wszystkich bez względu na wiek i kondycję. Polecana szczególnie osobom z dolegliwościami odkręgosłupowymi.

JOGA – system ćwiczeń łączących pracę umysłu i ciała, pomagających w utrzymaniu harmonii i równowagi wewnętrznej, jednocześnie kształtujących piękną sylwetkę.

SPIN – dynamiczna forma treningu grupowego na specjalistycznych rowerach stacjonarnych. Maksymalne spalanie kalorii, poprawa wydolności. Świetna zabawa przy energetycznej muzyce.

CARDIO SPIN - trening o niskiej intensywności, o charakterze ciągłym, umożliwiający maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej, prowadzony pod kontrolą pracy serca.

SPIN & SHAPE – połączenie treningu na rowerze z ćwiczeniami wzmacniającymi w pozycjach izolowanych (głównie mięśnie brzucha).


Zachęcamy także do korzystania z zajęć jogi. Ten uniwersalny system ćwiczeń skierowany jest do kobiet i mężczyzn w każdym wieku, pozwala zrozumieć procesy nieustannego przenikania się ciała i umysłu, oraz wpływa pozytywnie na nasze nastawienie do świata.
fitness rzeszów, siłownia rzeszów, joga rzeszów,


fitness rzeszów


fitness rzeszów


fitness rzeszów


fitness rzeszów


fitness rzeszów


fitness rzeszów


fitness rzeszów


darmowe strony www EntroCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Katalog Firm INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional