dentysta Warszawa

dentysta Warszawa

Dental Medicenter
01-466 Warszawa Bemowo
Powstańców Śląskich 124/196


tel. (22) 634-18-25
email: biuro@dentalmedicenter.pl


Cieszymy się że trafiliście Państwo do nas.

Z myślą o zadowoleniu Pacjenta wprowadziliśmy pełen zakres usług stomatologicznych. Jednakże ważnym jest również dla nas, abyście Państwo przychodząc, nie tylko czuli zadowolenie z naszych usług, ale także mieli przekonanie że dobro i zdrowie Państwa jest ważne również dla nas.
Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca, inaczej pedodoncja, to taka specjalizacja stomatologiczna, która zajmuje się m.in. takimi zagadnieniami jak:
- ząbkwanie i zaburzenia ząbkowania
- leczenie zębów mlecznych tzw. zębów pierwszego pokolenia
- leczenie zębów stałych niedojrzałych
- leczenie chorób błony śluzowej u dzieci
- profilaktyka próchnicy i wad zgryzu u dzieci.
W gabinecie naszym jednym z najczęściej zadawanych pytań jest:
Jak często dziecko powinno chodzić do dentysty?
Odpowiedz jest prosta: Najrzadziej raz na pół roku. Wszelkie choroby zębów przebiegają u dzieci szybciej. Zęby mleczne s słabo zmineralizowane, nie tak grube i twarde jak zęby stałe, dlatego bakterie łatwiej w nie wnikają, a próchnica przebiega znacznie szybciej, powodując choroby miazgi zębowej , czyli nerwu. Jeśli dzieck ma dodatkowo skłonnosć do próchnicy, to wizyty u stomatolga powinny być przynajmniej raz na trzy miesiące. Najlepiej jednak, by o częstotliwości wizyt zadecydował lekarz. Odpowiednie przygotowanie dziecka do pierwszej wizyty u dentysty oraz prawidłowy jej przebieg to podstawowe czynniki mające wpływ na pózniejsze nastawienie dziecka do leczenia stomatologicznego. Dlatego też, lekarze którzy pracują w naszym gabinecie to osoby ciepłe , które same maja dzieci i wiedzą jak podejść i pokierować wizytą małego pacjenta... zobacz więcej pod -» dentysta Warszawa
Stomatologia estetyczna

Każdy z nas mając świadomość tego, że ma piękne zęby, uśmiecha się częsciej. Dzięki temu wyglądamy nie tylko ładnie, sprawiamy też wrażenie miłej i wiarygodnej osoby. Czujemy się pewnie, nie musimy podczas uśmiechania zasłaniać ręką ust. Proste, równe, kształtne i białe zęby, prawidłowo ustawione sprawiaja, że wyglądamy estetyczniej. Przywracanie zębom pięknego kształtu, koloru i dobranie dobrych wypełnień a także często ozdobników, to jest to co realizujemy pod pojęciem stomatologii estetycznej.
dentysta warszawa, stomatolog warszawa, stomatologia dziecięca Warszawa,stomatolog warszawa,wybielanie zębów warszawa, dentysta bemowo, dentysta warszawa, implanty warszawa,stomatologia dziecięca warszawa, ortodonta warszawa


darmowe strony www EntroCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Katalog Firm INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional