darmowe szablony do stron www

darmowe szablony do stron www

Entro Darmowe Strony WWW
Rzeszów Warszawa Kraków Katowice


tel. 696 701 121
email: entro@entro.pl


Szablony graficzne do stron www są wykonane w jęz. programowania PHP oraz z wykorzystaniem bazy damych MySQL. Kod strony www jest generowany automatycznie na podstawie wpisów dokonanych w panelu administracji.

Tworząc stronę www poprzez panel CMS moża wykreować dowolne drzewo stron podstawowych i przypisanych do nich podstron. Tworzenie galerii zdjęć w darmowych stronach www sprowadza się do nazwania galerii zdjęć i wczytaniu zdjęć z przypisaniem do odpowiedniej galerii. Zdjęcia mogą zawierać opis, który jest prezentowany po powiększeniu fotografii.

Utworzenie dadmowe strony jest łatwe a szablony graficzne pozwalają na szybkie zmiany jej tzn www wizerunku.

Co tydzień nowe darmowe szablony do stron www. Znakomite rozwiązania dla małych firm. Zakładamy darmowo strony www w oparciu o rozwijająca się bazę szablonów graficznych do stron www.

.. zobacz więcej pod -» darmowe szablony do stron www
Jeśli nie wiesz jak założyć stronę www, wejdź na naszą stronę www.entro.pl i skorzystaj z automatu do zakładania darmowych stron. W panelu administracji CMS wybierz szablon graficzny ( gotowiec ), który Ci sie podoba. Szablony mają różne wersje kolorystyczne i estetyczny design. Przykłady szablonów do stron www są przedstawine na niniejszej stronce.
darmowe szablony do stron www, darmowe szablony


darmowe szablony do stron www


darmowe szablony do stron www


darmowe szablony do stron www


darmowe szablony do stron www


darmowe strony www EntroCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Katalog Firm INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional