darmowe sklepy internetowe

darmowe sklepy internetowe

ISPLIT.EU
35-111 Rzeszów
Krakowska 10


tel. 696 701 121
email: skleponline@isplit.eu


Aktualnie dostępny system do tworzenia darmowych sklepów internetowych pozwala na szybkie utworzenie łatwego w obsłudze sklepu internetowego. W pełni funkcjonalny, darmowy sklep internetowy pozwala na sprzedaż produktów on-line. Produkty są prezentowane w ramach kategorii przydzielonych do działów sprzedaży z mozliwościa dodatkowego podziału na marki albo producentów. Do każdej karty produktu , przez panel administracji do darmowego sklepu internetowego można dołączać zdjęcie. Zdjęcia produktów mozna modyfikować dowolnie.

Panel administracyjny jest bardzo prosty. Ustalamy kategorie produktów, wczytujemy poszczególne produkty i ustalamy, które produkty maja się znaleźć w promocji.

W cześci opisowej wczytujemy regulamin zakupów oraz zasady dostarczania towaru. Dodatkowym elementem jest również możliwość zarządzania sposobami oraz kosztami dostarczania przesyłek zakupionych w sklepie produktów.
.. zobacz więcej pod -» darmowe sklepy internetowe
Każdy kto prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem internetu, doskonale sobie zdaje sprawę z rozmiaru tego przedsiewzięcia. Niskie koszty aplikacji darmowego sklepu entroShop sprawiają, że jest to rozwiązanie bardzo efektywne. Dodatkowym atutem jest wyjątkowa prosta obsługa sklepu onlie. Sklep posiada również bardzo precyzyjną funkcję przeszukiwania magazynu. Powiadomienia o zakupach rozsyłane są automatycznie do klientów oraz administratora sklepu.
darmowe sklepy internetowe, sklepy za darmo, darmowy sklep internetowy, bezpłatny sklep internetowy, sklep za free


darmowe sklepy internetowe


darmowe sklepy internetowe


darmowe strony www EntroCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Katalog Firm INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional