ocieplenie pianką PUR

ocieplenie pianką PUR

IZOPRO - docieplenia
Warszawa
Stare budownictwo może kojarzyć się ze starszą technologią wznoszenia budynków z cegły, niekoniecznie z zachowaniem maksymalnej wrażliwości na wieloaspektowość właściwości ścian, fundamentów, dachów, stropów. Aspektów: termoizolacji, hydroizolacji, szczelności, ochrony termicznej, zabezpieczenia przeciw wilgoci.

Jeszcze do niedawna głównym celem wznoszenia hal przemysłowych, budowy hal stalowych było zapewnienie lokum dla produkcji przemysłowej, miejsca do magazynowania płodów rolnych, zabezpieczenie inwentarza przed deszczem i chłodem. Budynki te mają swoje ułomności, słabe zabezpieczenie przed utratą ciepła, które łatwo można zmienić na zalety dobrej termoizolacyjności.

Technika ocieplania pianką poliuretanową nanoszoną przez natrysk piany jest stosowana przez naszą firmę w wielu zleceniach. Zarówno tych, które są nową inwestycją jak np. budowa hal jak również przy rewitalizacji starych budynków i pracach remontowych. Zadziwiająca szybkość ocieplania powiązana z niespotykaną dotąd dokładnością wypełnienia szczelin ścian czy dachu ( bez pozostawiania mostków termicznych ) , budzi respekt najbardziej wnikliwych inspektorów budowlanych.
.. zobacz więcej pod -» ocieplenie pianką PUR
Docieplamy: poddasza, dachy, elewacje, ściany i fundamenty. Ocieplić możesz ogromny magazyn ale i również kiosk czy budę dla psa albo altankę na działce.

Piana PUR powstająca w wyniku zmieszania dwóch komponentów ma doskonałe właściwości zabezpieczające przed wymianą cieplną i stanowi barierę stopującą wyrównywanie temperatur: zewnętrznej i temperatury wewnętrznej.

Zlecenia ocieplenia dachu czy poddasza w domu jednorodzinnym są możliwe do realizacji w ciągu jednego dnia i nie kosztują tak wiele jak tradycyjne docieplenie.

Izolacje pianką są bezpieczne dla zdrowia, nie powodują alergii, nie są szkodliwe dla zwierząt domowych i inwentarskich.
cena docieplenia pianką, ocieplanie elewacji wełną, ocieplanie styropianem, pianka pur, ocieplanie elewacji warszawa, docieplenia dachów, ocieplanie pianką poliuretanową, docieplenie hal stalowych


ocieplenie pianką PUR


ocieplenie pianką PUR


ocieplenie pianką PUR


ocieplenie pianką PUR


ocieplenie pianką PUR


ocieplenie pianką PUR


ocieplenie pianką PUR


ocieplenie pianką PUR


darmowe strony www TopCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional