Masaż Warszawa

Masaż Warszawa

Masaż Leczniczy
Warszawa


tel. 787 449 656


Wykonujemy:

masaż kręgosłupa

Wykonuję klasyczny masaż kręgosłupa przy zachowaniu wiedzy medycznej, używając do wykonywanego masażu specjalnie dobranych olejków.

· masaż po zapaleniu nerwu kulszowego

Masaż ten wykonuje kilkakrotnie działam aby przywrócić prawidłowe działanie ciała, likwidując ból. W każdym wypadku ilość i częstotliwość wykonywanych masaży zależy od pacjenta.

· masaż stawów

Masaż stawów polecamy szczególnie w celu poprawienia ogólnej zdolności ruchowej. Bardzo dobrze. sprawdza się w przy leczeniu reumatyzmu, rekonwalescencji po kontuzjach, ogólnych bólach i zesztywnieniach stawów.

· masaż segmentarny

Masaż ten znajduje szczególne zastosowanie w leczeniu chorób narządów wewnętrznych. Metoda ta uwzględnia wszelkie możliwe zmiany odruchowe powstające w różnych tkankach i podaje sposoby ich usuwania poprzez zastosowanie szczegółowych, ściśle określonych ruchów, które oddziałują na poszczególne segmenty ciała

· masaż limfatyczny

jest obecnie powszechnie stosowany w kosmetyce i odnowie biologicznej. Masaż wykonuje się wzdłuż naczyń limfatycznych w kierunku węzłów chłonnych jest masażem odżywczym dla organizmu.

· masaż leczniczy całego ciała

Masaż odprężą i jest zalecany przede wszystkim dla zapobiegania powstawaniu stanów chorobowych, wzmacnia system immunologiczny, stosujemy go używając wszystkich technik oraz chwytów które pozwolą odczuć zdecydowaną poprawę samopoczucia pacjenta, używam w tym wypadku olejków z aloesem, goździkiem oraz różą.

· rehabilitacja plus masaż

Oferuję opiekę nad osobami które potrzebują rehabilitacji w powrocie do sprawności fizycznej - ćwiczenia rehabilitacyjne połączone są z masażem izometrycznym który stosowany jest głównie w stanach po częściowym unieruchomieniu kończyn, tam gdzie nastąpił zanik lub osłabienie mięśnia. Ćwiczenia plus masaż w zależności od stanu pacjenta mogą odbywać się dwa razy dziennie, przedpołudniem i popołudniu.
.. zobacz więcej pod -» Masaż Warszawa
Masaże wykonuje dyplomowany technik masażysta posiadający piętnastoletnie doświadczenie w profesjonalnym wykonywaniu następujących rodzajów masaży - klasycznych, leczniczych, orientalnych.

Oferuję Państwu profesjonalne zabiegi masażu. Dojeżdżam do pacjentów na terenie całej Warszawy zarówno do domu, biura itp., z profesjonalnym stołem do masażu.

Przyjmuję zamówienia na obsługę konferencji, zjazdów, szkoleń oraz imprez o charakterze prywatnym.

W razie pytań proszę dzwonić chętnie odpowiem na wszystkie pytania. ( tel. 787 449 656 )

masaż Warszawa, masaż z dojazdem na terenie Warszawy, masażysta Warszawa, dobry masażysta Warszawa


darmowe strony www TopCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional