instalacje odgromowe

instalacje odgromowe

Instalacje Zabezpieczające
Kraków


tel. 519 122 833
email: abc@entro.pl


Materiały stosowane do instalacji odgromowych posiadaję katalogi i niezbędne deklaracje zgodności z obowiązującymi normami, jak również średnice (drut min - 8mm) ,właściwe przekroje dla bednarek ocynkowanych min - 75mm2, grubości powłoki cynku (350-500 g/m2 dla drutu i bednarek ocynkowanych), sposób pokrycia cynkiem osprzętu odgromowego ( metoda termodyfuzyjna lub termiczna).
Zwracamy uwagę, aby wszystkie elementy osprzętu odgromowego były skręcane na śruby w tym uchwyty gąsiorowe i dachówkowe - co eliminuje możliwość dewastacji instalacji przez zsuwający się z dachu śnieg - a czego nie zapewnia mocowanie poprzez zaciskane blaszki .
W zakresie wykonawstwa w sposób oczywisty przestrzegamy norm i zaleceń ,które na wstępie gwarantują bezpieczne działanie i skuteczność instalacji piorunochronnej

Zastosowanie nieprzemyślanej lub źle zaprojektowanej instalacji odgromowej w skrajnych przypadkach może spowodować wiecej skutków ubocznych niż spodziewanej ochrony np. poprzez podłączenie elementów metalowych na dachu (kominy, wentylatory) do instalacji odgromowej.
Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ochrony odgromowej pozwala nam wykonywać instalacje odgromowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
Posiadamy do wglądu niezbędne i wymagane prawem potwierdzenia kwalifikacji zawodowych i certyfikaty do przyrządów pomiarowych , w tym aktualne:
- świadectwa kwalifikacyjne "D" Stowarzyszenia Elektryków Polskich
- świadectwa kwalifikacyjne "E" Stowarzyszenia Elektryków Polskich z właściwym zakresem uprawnienień pomiarowych
- świadectwa legalizacji przyrządów pomiarowych do pomiaru uziemień
- zaświadczenia o ukończeniu kursów i szkoleń z zakresu wykonywania instalacji odgromowych
.. zobacz więcej pod -» instalacje odgromowe
Piorunochron na domu drewnianym z bali, pokrytym panelami z blachodachówki z posypką mineralną firmy AHI Roofing ( gontopodobna) .Wsporniki odstępowe do prowadzenia zwodów odgromowych zamocowano elementami nierdzewnymi. Zastosowany wysokiej jakości drut stalowy ocynkowany fi 8mm i złącza stalowe cynkowane termodyfuzyjnie gwarantują długotrwałą żywotność wykonanej instalacji piorunochronnej.
instalacje odgromowe, instalacje, piorunochrony, instalacja piorunochronu


darmowe strony www TopCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional