torby foliowe

torby foliowe

BEMPOL
03-684 Warszawa
ul. Lewinowska 7


tel. (22) 678 62 68
email: bempol@bempol.pl


Torby reklamowe to specjalność firmy Bempol. W dzisiejszym świecie możliwości reklamy są nieograniczone. Wydawane w sklepach torby stanowią doskonałą powierzchnię reklamową, którą wykorzystują już niemal wszystkie firmy na rynku. Mogą one występować w formie papierowej lub foliowej. Obecnie notuje się wzrost popularności toreb wykonanych z papieru. Torby papierowe firmy Bempol powstają przy użyciu dwóch technik - fleksograficznej (torby klockowe z wycinanymi uchwytami) i offsetowej (torby wyposażone w funkcjonalne uchwyty sznurkowe). Występujący na nich wielobarwny nadruk zachwyca niezwykłą intensywnością kolorów, a foliowanie i lakierowanie nadaje im wytworny wygląd. Dostępne są one w różnych wymiarach. Eleganckie foliowe torby mogą być traktowane jako element budujący prestiż firmy i skuteczne narzędzie marketingowe. Z powodzeniem stosują je firmy dbające o swój wizerunek. Zaprojektowano je w taki sposób, by spełniały potrzeby różnych branż. Są idealne do pakowania prezentów, materiałów promujących firmę, a także zakupów odzieżowych i innych. Solidnością i wytrzymałością charakteryzują się również produkowane przez Bempol torby foliowe. Nadal są one powszechnie stosowane w handlu. Nowoczesność metod produkcji oraz staranność wykonania decyduje o ich trwałości i wytrzymałości. Do ich wytwarzania stosuje się techniki: fleksografię i sitodruk, gwarantujące wysoką jakość nadruku. Zlecając naszej firmie wykonanie różnych toreb, mogą Państwo być pewni końcowego efektu. Nasze foliowe torby mają bardzo liczne praktyczne zastosowania, doskonale spełniają swoją rolę jako torby zakupowe. Jako uznany producent toreb reklamowych firma Bempol z zaangażowaniem i pasją realizuje powierzone przez klientów zadania. Mogą Państwo liczyć na kreatywność naszego zespołu. W fazie projektowania powstaje wiele oryginalnych pomysłów, które następnie skutecznie wdrażamy w procesie produkcji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
.. zobacz więcej pod -» torby foliowe
Obok zwykłych toreb krzyżowych i klockowych oferujemy eleganckie torby papierowe z wielokolorowymi nadrukami uniwersalnymi lub na zamówienie, lakierowane oraz foliowane z uchwytami sznurkowymi wykonywane dwoma technikami druk

Torby foliowe proponowane przez nas wykonywane są w zależności od nakładu dwoma różnymi technikami druku.

FLEKSOGRAFIA NA TORBACH FOLIOWYCH

Stosowana jest już przy nakładzie 5.000 sztuk foliowych toreb formatu 40/50/5/8 cm, przy grubości folii LDPE 50 mic. (przy nadruku 1+3, 2+2, 4+0) i 40.000 sztuk toreb formatu 30/7x50cm cm przy grubości folii HDPE 14 mic.
Dzięki tej technice druku możliwe jest wykonanie przez nas sześciokolorowych obustronnych nadruków (minimalny nakład 10.000 sztuk w formacie 40/50/5/8 cm).

torby foliowe, foliowe torby, torby papierowe, reklamówki z folii, torebki foliowe, foliowe torebeczki, torby z papieru, torby z folii


torby foliowe


torby foliowe


torby foliowe


darmowe strony www TopCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional