Fryzjer Warszawa

Fryzjer Warszawa

Fryzjer MilekDesign
01-001 Warszawa
Hoża 40


email: hoza@milekdesign.pl


Kasia Poniatowska-Miłek i Darek Miłek – w zawodzie fryzjera są od ponad 16 lat. Obydwoje posiadają tytuł mistrza fryzjerstwa, który jest najwyższym tytułem fryzjerskim w Polsce. Jako międzynarodowi trenerzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzili warsztaty dla takich marek jak Wella, czy LAKME Cosmetics. Są również wykładowcami prestiżowej amerykańskiej szkoły fryzjerskiej Pivot Point. Obydwoje ukończyli szkolenia w prestiżowych międzynarodowych akademiach takich jak Eric Stipa (Francja), Pivot Point (USA), HOB (Wielka Brytania) czy Vidal Sassoon (Wielka Brytania).

Wyjątkowe miejsce, które swoim wystrojem nawiązuje do charakteru tej niezwykłej ulicy. Salon to połączenie stylu art deco, klimatu retro oraz nowoczesnego hair designu. Meble, lustra oraz kolorystyka wnętrza sprawiają, że jest to jedyne takie miejsce w Warszawie. Wypoczywając od codziennych obowiązków możemy bez obaw oddać nasze głowy w ręce najlepiej wyszkolonych stylistów. Salonem opiekuje się Katarzyna Poniatowska-Miłek
.. zobacz więcej pod -» Fryzjer Warszawa
Dojazd do salonu. UWAGA! Ze względu na prace budowlane na ulicy Marszałkowskiej proponujemy Państwu dojazd do salonu od strony ul. Traugutta lub ul. Mazowieckiej a następnie ul. Kredytowej.

Pierwszy salon MilekDesign mieści się od kilku lat na Pl. Dąbrowskiego 7. To tutaj powstało wiele niesamowitych metamorfoz, dzięki którym salon posiada duże grono stałych klientek. Doskonale wybrani styliści od wielu lat związani z salonem sprawiają, że jest to idealne miejsce dla każdego, kto chciałby oddać swoje włosy w ręce profesjonalisty. Salon prowadzi Dariusz Miłek.
fryzjer, fryzjer usługi warszawa, fryzjer warszawa, salon fryzjerski warszawa


Jako uzupełnienie świetnej fryzury, na wieczór


erotyczna bielizna i sexy body


darmowe strony www TopCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional