kursy języka włoskiego poznań

kursy języka włoskiego poznań

Szkoła jezyka włoskiego ITALIANO FACILE
61-776 Poznań
ul. Woźna 21 21


tel. 61 852 20 40
email: info@italianofacile.pl


Proponuję autorski program polegający na połączeniu różnych metod. Od tych tradycyjnych aż do tych najnowszych, opartych o prace z komputerem i technologie informacyjno - komunikacyjne. Priorytetową metodą nauczania jest metoda komunikatywna motywująca do szeregu interakcji między uczniami oraz umożliwiająca komunikację z osobami, których językiem rodzimym jest nauczany język włoski, jak również metoda kognitywna pobudzająca wszystkie procesy percepcyjne.
.. zobacz więcej pod -» kursy języka włoskiego poznań
Nieodłącznym elementem tego nauczania jest wykorzystanie autentycznych materiałów audio i video (wycinki prasowe, audycje radiowe i telewizyjne itd.), które pozwalają na rzeczywistą konfrontację studentów z kulturą i tradycją słonecznej Italii. Ich zadaniem jest przybliżenie studentom realiów językowych charakterystycznych dla włoskiej kultury.

Uczę, ale również wymagam, by systematycznie powtarzać materiał, przygotowuję sprawdziany i testy. Należy pamiętać, że żadne nowoczesne rozwiązania, najmodniejsze kursy i uznawane za najskuteczniejsze metody nauki, nie sprawią, że język obcy będzie można opanować bez wysiłku i w krótkim okresie czasu. Bez silnej motywacji, systematyczności i sumienności ze strony moich słuchaczy nic nie zdziałamy. Zapraszam na kursy języka włoskiego w Poznaniu.
skuteczna nauka języka włoskiego poznań,kursy języka włoskiego poznań, język włoski szkoła poznań,szkoła języka włoskiego poznań, nauka języka włoskiego poznań


darmowe strony www TopCMS
Prezentacja firmy i produktów oraz usług przez Darmowe ogłoszenia INFOSPLIT.EU

Valid HTML 4.0 Transitional